Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-02-2019, 00:58   #106
Gladin
 
Gladin's Avatar
 
Reputacja: 1 Gladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputację
Nie wiem. Jadę w góry. Ostatnio jak byłem, to zasięg był zerowy. Bladin zgodnie z wytycznymi Boga - utrzymać pole walki za wszelką cenę. Odwrót raczej niezgodny z przykazaniami. Ale będzie się starał walczyć z głową - woli walkę 1:1 niż samemu na 5. Zbyt dużo taktyki nie trzeba. Jeżeli ktoś z towarzyszy padnie, to będzie do niego się przedzierał - zgodnie z przykazaniami. I tak, jak pisałem. Uniki, potem parowanie, jeżeli mocno oberwie. Wyjątkiem będzie sytuacja, gdy uzna, ze parowanie tylko odwlecze nieuniknione. Jeżeli ma zginąć, to w pełnym ataku, a nie w unikach i parowaniu. Z drugiej strony, jeżeli nasi będą górą, a on ranny, wtedy może nawet parować tarczą, żeby kupić czas i doczekać pomocy. Masz wolną rękę, żeby prowadzić na automacie, nie ma co niepotrzebnie wstrzymywać tempa.
 
Gladin jest offline