Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-02-2019, 07:25   #467
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 3 - 1940.III.14; Paryż

- No to mój post jest :> Termin na tą turę powiedzmy do cz. 14.II. W weekend chciałbym dać swój post.


Stan Zdrowia:

ag.ter Noémie Faucher 10/10; -;zdrowa;
st.ag Kenneth Hawthorne 10/10; -; zdrowy;
st.ag George Woods 10/10; -; zdrowy; zmęczenie -1
mł.ag Evelyn Leigh 10/10; -; zdrowa; zmęczenie -1


- Pan Elf przyniósł mi L4 na tą turę dlatego nie czekałem na jego post. W tej turze jak rozumiem powinien już być więc zapraszam do grania

- W turze minęło ok 1.5 h. Na koniec posta jest ok 05:30 rano. Na zewnątrz jeszcze właściwie noc, Słońca nie ma ale już niebo zaczyna robić się granatowe na wschodzie.

- Wyniki z sekcji zwłok powinny być najprędzej w okolicach południa.

- Batard wynajął Wam pokoje (cztery jedynki) w hotelu Topaz. Jest to mniej więcej w centrum 15-tej dzielnicy. Mniej więcej 10 - 20 min nocnej jazdy.

- Do hotelu najprędzej wracają dziewczyny, niedługo później George i na koniec Ken. Macie ok 15 - 30 min na spotkanie zanim zadzwoni Batard w sprawie furgonetki.

- Telefon w hotelu jest ale w recepcji. Więc gdy ktoś chce skorzystać musi zejść na dół, do recepcji.

- Opis znalezionej furgonetki jest na tyle dokładny, że co prawda pewności nie ma ale jest bardzo prawdopodobne, że to furgonetka ze strzelaniny. Mniej pewne jest kim są ciała ale możliwe, że to para zaginionych agentów.

- Na koniec posta przyjeżdża Batard. Wypadałoby aby chociaż jeden z agentów pojechał choćby na identyfikację ciał. Ale zostawiam Wam wolną rekę, kto chce niech pisze w poście, że jedzie jak nie to co robi innego.


---


- Chyba tyle ode mnie na tą turę. Jak ktoś by coś chciał to niech pyta, pisze czy deklaruje
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline