Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-02-2019, 15:44   #38
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
- No to już można się pobawić w różne warianty. Pomysł z posiadaniem broni długiej ale bez wpiętego maga, jest takim niezłym kompromisem pomiędzy "zdajcie broń w biurze szeryfa" a "łazimy obładowani jak cyborgi wojny z obowiązkowym mingunem w łapach dla samoobrony"

- Ja jak do tej pory, zwykle jak wprowadzałem na sesjach jakieś restrykcyjne pod względem posiadania broni strefy no to raczej lokale czy siedziby szefów gdzie trzeba było zostawić broń aby wejść. Też myślę daje to do myślenia jak gość jest bez broni a obsługa lokalu/siedziby ją posiada.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem