Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-02-2019, 23:41   #814
Marrrt
 
Marrrt's Avatar
 
Reputacja: 1 Marrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputację
Popieram Romulusa. Gra mi się świetnie i w fabułę jestem diablo wkręcony. Super mi się czyta posty mg i zawsze chce mi się czytać posty bg w ogóle Jorisa niedotyczące. Nie wiem czemu bo to mi się na ogół nie zdarza
Rozumiem jednak utratę powera. Sam się z nią zmagam. Ale z ogólnego rozrachunku wychodzi mi, że to nie chwilowe osłabienie a znamię czasu. I że z wiekiem muszę się czasem mocniej kopnąć w rzyć Dlatego nie chciałbym zamknięcia na czas nieokreślony. Jak trzeba to powiedzmy sobie np. "maj" i się tego trzymajmy.
A tymczasem do końca lutego załatwmy ruiny, kultystów, pogrzeb/wskrzeszenie Shavriego i potem Joris może się już hajtać i czekać na powrót mg
A podczas zimowania chętnie bym kilka scenek pociągnął z Mardukiem, Stimim (oni będą zimować w Phan?) i szczególnie z Sune
 
__________________
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy"
Benjamin Franklin
Marrrt jest offline