Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-02-2019, 18:22   #30
Athos
 
Reputacja: 1 Athos ma wspaniałą reputacjęAthos ma wspaniałą reputacjęAthos ma wspaniałą reputacjęAthos ma wspaniałą reputacjęAthos ma wspaniałą reputacjęAthos ma wspaniałą reputacjęAthos ma wspaniałą reputacjęAthos ma wspaniałą reputacjęAthos ma wspaniałą reputacjęAthos ma wspaniałą reputacjęAthos ma wspaniałą reputację
Sprytna dziewczyna - pomyślał, kiedy w końcu udało jej się rozpracować kod. W sumie mogli się domyśleć, że informacja musiała być dostępna dla nich, a dla obcych nie możliwa do odczytania.
Z drugiej strony ludzie, dla których teraz pracowali, podkreślili w czytelny sposób: nic nie jest przypadkowe, wiemy o Was wszystko, nie próbujcie nas oszukać.
Ciekawa rzecz, czy spotkanie z Idą też było przypadkowe czy zaaranżowali je całkowicie. - przemknęło mu przez myśl - Tylko po co mieli to robić? Czyżby dlatego, że potrzebowali wyjątkowej pary? Jeśli tak to musiał dowiedzieć się coś więcej o młodej kobiecie. Miał nadzieję, że nie była wcześniej wtajemniczona w plan. Liczył, że nie podano mu sprytnej agentki na tacy mówiąc: bierz, nie dziękuj dzisiaj, potem okażesz nam swoją wdzięczność. Jeśli tak to z gustem trafili w sedno. Po raz pierwszy od dawna czuł radość z towarzystwa kobiety, samej jej obecności. Wydała mu się niebanalna, nie płytka, przy tym bardzo atrakcyjna i interesująca. Będąc dziwnym typem samca określiłby to jako strzał w 10.
Skąd wiedzieli?
- Przynajmniej już wiem, jak się nazywasz Ido. Mam nadzieję, że gustujesz w wysokich, typ nie Bonaparte? - spojrzał na nią z rozbawieniem. Szybko jednak zmienił wyraz twarzy na bardziej poważny. Zanim odpowiedziała na poprzednie pytanie kontynuował siadając obok niej. - Powiedz mi, tylko szczerze, bo coś zaczyna mi świtać. Czy mógłbym Ci się podobać?
 

Ostatnio edytowane przez Athos : 09-02-2019 o 18:25.
Athos jest offline