Wątek: X-COM - komenty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-02-2019, 18:52   #207
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 23 - 2037.II.26; cz; przedpołudnie

- Oki, no to mój post jest :> Termin powiedzmy, że do cz. 14.II. Czyli ok roboczego tygodnia na sklejenie posta.



Stan BG:

- Law Tao; 10/10; zdrowy; pm (Ranga III; Skany)
- "Amdaeo; 10/10; zdrowy; k-ek
- "Faust; 12/12; zdrowy; ckm
- "Junior"; 10/10; zdrowy; pm wyciszony
- Strauss; 10/10; zdrowy; shotgun
- "Dunkierka"; 10/10; zdrowa; kw
- Yoshiaki; 10/10; zdrowa; dron


- W grze minęło ok 1.5 doby. Od śr rano do południa w czw. Obecnie na zewnątrz jest słonecznie ale chłodno a po kilkugodzinnym deszczu wszystko jest mokre.

- "Dunkierka" i Yoshiaki są poza sprawdzanymi budynkami. Sofia jest na szczycie wieży spadochronowej ok 100 - 200 m od budynków (zależy od jakiego punktu w tych budynkach) a Yoshiaki została w furgonetce skanerów.

- Pozostali czyli Law + zbrojni, są wewnątrz budynku. Dokładniej wewnątrz "wschodniego" czyli tego bliżej rzeki.

- Fabularnie decyzję może i podejmuje "Amadeo" ale no właściwie zostałeś jedynym Graczem w grze więc podejmuj decyzję i steruj pionkami po planszy

- Generalnie podstawowy wybór jak dla mnie to albo próbujecie się wycofać albo iść naprzód. Na razie cisza i spokój to chyba nie zostaliście wykryci. Ale jak co to pytaj i deklaruj


---


- Ode mnie chyba na razie tyle. Jak coś to pytać i pisać



- No to tura pykła :> W grze minęły ok 3 doby: od nd rano do śr rano. Niedziela zeszła dość relaksacyjne jak coś chcesz możesz na ten niedzielny wątek poświatotworzyć. Wieczorem posłano drona i ekpię jaka rozstawiła kamery.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline