Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-02-2019, 19:09   #15
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Przepraszam, jakoś we mnie siedziała chęć pisania i rozwinąłem nieco akcję. Niektóre rzeczy nie wiem czy przejdą, ale starałem się je sensownie opisać- jak z ręcznym uruchomieniem detonatora w granatach karabinowych.

Z drugiej strony podałem cały plan, więc Ty możesz rzucać.

I tu rodzi się pytanie z PW- szybka 1 rzutowa walka czy standardowa w kilku turach. Druga opcja mi się podoba jeśli tylko będziesz rzucał Ty, bo jak na dzień dzisiejszy nie mam głowy do kości ;(

Ale ustalmy może tak, co ty na to- robisz kilka rzutów zgodnie z planem jakie przedstawiłem Vao. Jeśli w którymś momencie coś nie pójdzie np.

Ktoś zauważy moją towarzyszkę przy rzucaniu drugiego ładunku to robisz przerwę i jest miejsce na moją zmienioną reakcję.

Ogólnie mogę, robić jeśli tylko będzie się dało takie prekonstrukcje w dalszej grze przy mechanice rozwiniętej i spróbujemy na takiej zasadzie.

Ale jeśli zagrożenie będzie banalne i nie liczne a test proty, to zwykła 1 rzutowa konfrontacja.

PS: I przy rzutach dawajmy na koniec w tabeli opis jaka kość, poziom trudności, wynik i słownie udany/porażką. Choćby dla możliwych czytelników i miłego wspominania udanych rzutów jak kiedyś będę wracał z sentymentu ;D
 
Pinn jest offline