Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-02-2019, 19:13   #32
Athos
 
Reputacja: 1 Athos ma wspaniałą reputacjęAthos ma wspaniałą reputacjęAthos ma wspaniałą reputacjęAthos ma wspaniałą reputacjęAthos ma wspaniałą reputacjęAthos ma wspaniałą reputacjęAthos ma wspaniałą reputacjęAthos ma wspaniałą reputacjęAthos ma wspaniałą reputacjęAthos ma wspaniałą reputacjęAthos ma wspaniałą reputację
- Nie odpowiedziałaś na moje pytanie, ale rozumiem, że cię zaskoczyłem. - uśmiechnął się do Idy. - Z jakiegoś powodu jesteśmy tutaj razem, działamy wspólnie i przyznam szczerze, że cieszy mnie to, że to właśnie Ty mi towarzyszysz. Można by też spojrzeć inaczej, że to ja mogę być Twoim partnerem. Zwał jak zwał. Nie w tym rzecz. Mam jednak nieodparte wrażenie, że ktoś wiedząc dużo o mnie skojarzył nas. - Zastanowił się przez chwilę patrząc na nią, czy ona też tak to widzi. - Nie siedzę jednak w Twojej głowie, więc nie mogę wywnioskować czy podobnie rzecz się ma w Twoim przypadku. Nie chcę by zabrzmiało to ja podryw, ale czuję się jak aktor. O właśnie jak w filmie. James Bond w każdej odsłonie ma swoją dziewczynę. Pal sześć czy jest ona z obcego wywiadu czy ma mu pomagać. Ważne, że on jest w stanie zrobić dla niej wiele. - musiała być zdumiona jego wypowiedzią. - Reasumując – zawiesił głos na chwilę – im dłużej jestem przy Tobie, tym bardziej mi zależy. Uważam Cię za kobietę bardzo zjawiskową i atrakcyjną.
 

Ostatnio edytowane przez Athos : 09-02-2019 o 19:29.
Athos jest offline