Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-02-2019, 20:09   #34
Athos
 
Reputacja: 1 Athos ma wspaniałą reputacjęAthos ma wspaniałą reputacjęAthos ma wspaniałą reputacjęAthos ma wspaniałą reputacjęAthos ma wspaniałą reputacjęAthos ma wspaniałą reputacjęAthos ma wspaniałą reputacjęAthos ma wspaniałą reputacjęAthos ma wspaniałą reputacjęAthos ma wspaniałą reputacjęAthos ma wspaniałą reputację
Od miłych słów przechodziła ciągle do ataku. Riposta cięta. Jak lwica, która mogłaby się łasić, ale woli przypuścić atak. Co w związku z tym, zabrzmiały jej słowa w jego głowie. Nie grała, teraz był pewien, że z pewnością nie wiedziała wcześniej o niczym. Oboje stali się przypadkowymi postaciami, może to złe określenie, właściwiej należało by powiedzieć bardzo wnikliwie dobranymi partnerami. Ktoś miał wyraźny cel i nie chodziło tutaj o zabawę. Byli więc bezpieczni, bo ten ktoś z pewnością otoczy ich teraz ochroną. Będą nietykalni dopóki nie osiągną celu, do którego zostali wynajęci. Właściwie dopiero teraz zdał sobie sprawę z tego, że przez ostatnich kilka chwil zdobył się na dużą swobodę w szczerości, miał jednak nadzieję, że nie potraktuje tego, jako naruszenie jej swobody. Skoro jednak powiedział już tak dużo, uznał, że nie powinien się tłumaczyć. Siedziała dalej z nim na kanapie, co oznaczało, że jednak mu nadal ufała.
- W takim razie pozostaje mi stworzyć odpowiednią atmosferę i zaoferować Ci drinka. Później zamiast kina mogę zaoferować pokaz zawartości pen-drive. Na takiej randce mam nadzieję, że jeszcze nie byłaś. Przy okazji czuj się, jak u siebie w domu. Myślę, że do Szczyrzyca pojedziemy rano na kacu. - Ruszył w stronę niewielkiego barku. - Masz jakiś pomysł, gdzie zabierzemy na wczasy wnuki, lubisz ciepłe kraje? - to, że nic im nie grozi na chwilę obecną wprawiło go w niezły humor.
 
Athos jest offline