Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-02-2019, 14:05   #368
psionik
 
psionik's Avatar
 
Reputacja: 1 psionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputację
Cytat:
- Bez urazy Psionik ale no było 2 tygodnie nie 2 dni na posta, deklarkę, L4 czy cokolwiek. A ja w ten weekend sam jestem wyjazdowy i widzę, że o włos się rozminąłem z info od Ciebie a wrzuceniem posta bo już go kończyłem. W każdym razie tym razem zginął exBG no ale przy takiej ciszy to naprawdę narażacie swoje postacie na przykre konsekwencje (to mówię do wszystkich). Ja wiele rozumieć i wiele tłumaczyć no ale taka cisza no powiedzmy, że minimum mnie irytuje. A póki co masz okazję poczytać obie tury i odpisać posta
Jasne, żadnych pretensji, to ja nawalam z terminami. Zdaję sobie z tego sprawę, jednak moja obecna praca jest bardzo nieprzewidywalna w zakresie ilości wolnego czasu, przez co trudno jest mi planować cokolwiek.

Także jeśli Marian zginie, to wiem, że sam jestem sobie winny.
 
psionik jest offline