Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-07-2007, 14:26   #57
Yoda
 
Reputacja: 1 Yoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputację
Yaneks nie każdy cały dzień siedzi przed komputerem. Wyjdz trochę z domu zostaw ten komputer na chwilę. W dodatku są wakacje i każdy stara się gdzie się wyrwać, troche odpocząć od kompa i cywilizacji. Ja byłam na wyjeżdzie ale starałam się odpisywać co pare dni aby sesja kompletnie nie stała w miejscu. Ale nie wszędzie jest dostęp do komputera.
Stalker co do odgrywania to masz trochę racji ale nie przesadzajmy i nie róbmy z naszych postaci jakiś niedorozwojów. Oni mają być wyjatkowi dlatego mogą zajść daleko. Poza tym twoja postać jest skrybą może nie geniuszem ale ma dostęp do słowa pisanego i jest inteligentniejsza niż większość mieszkanców miasteczka. A co do jezyka to każdy woli co innego. Sama za tym nie przepadam bo jest to trochę niewygodne. Ale trzeba przyznać że tworzy to klimat a Ty masz prawo do swojego zdania.
Pozdrawiam wszystkich
 
__________________
Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere - Albert Einstein

Problemy z komputerem i Internetem – przepraszam wszystkich. Wkrótce się odezwę.
Yoda jest offline