Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-02-2019, 20:11   #351
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Avitto Zobacz post
Czekamy na hena, Avdimę i Asmo w sprawie wieczora i ładujemy kolejną fazę. Hakon i pi0t dotrą w miarę możliwości, o ile zdążą przed śmiercią.
Ja się chyba zgubiłem, jest nagle jakiś nowa(?) rozmowa Ghartha na docu, nie mam pojęcia kiedy ona się odbywa, ani dlaczego krasnolud się w nią zaangażował. Kiedy ma się odbyć ta wyprawa Wolfa?

Na wszelki wypadek wrzucę tutaj, bo mam wrażenie, że gray naraz jakieś trzy różne fazy.
Gharth dokańcza naprawy w wolnych chwilach jeśli jakieś ma. Poza tym Swoje narzędzia "dodaje do puli" jeśli zobaczy, że Niklas ich szuka i pomaga zorganizować narzędziownię. Pół wieczora i pół nocy śpi (by było tyle godzin co trzeba) i pilnuje (warta) przez drugie pół nocy. Chyba że ta wyprawa to już teraz, to wtedy na nią idzie.
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin
hen_cerbin jest offline