Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-02-2019, 21:17   #1133
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Został jeden dzień do końca terminu, a nie licząc postu druidha na razie nie widzę żadnych wiążących deklaracji poza tym, że idziecie dalej, ale nie bardzo wiadomo dokąd (Martinsbuch? Hofkirchen?).

Poprawcie mnie, jeśli się mylę:
Gustaw wydał rozkaz "niech ktoś coś" i się nie wtrąca, kazał trzymać się szlaku(?) (uznam, że nadal chce podążać według ostatniego opisanego planu*, co zmusi mnie do zatrzymania akcji w okolicach Martinsbuch), Leo używa na chłopcu przekonywania (i w nagrodę za to, że druidh jako jedyny dał wiążącą deklarację tego co jego postać robi uzyskał sukces), podczas kiedy Bert i Loftus dyskutują się w jaki sposób najlepiej owego chłopca zastraszyć, by później nie trzeba go było zabijać.
Truchło konia nadal sobie leży (chyba, że mam uznać wypowiedź "być może zakopać" za deklarację działania Berta(?)).

Ciężar ekwipunku nadal przewyższał Wasz udźwig o jakieś 20% i znacząco Was spowalniał. I ponownie, Gustaw wydał rozkaz "niech ktoś coś niepotrzebnego powyrzuca" i miał to, tak jak niemal cała reszta, głęboko. Poza Stalowym (doceniam). Spoko, jestem MG, mogę pilnować, ale dajcie mi choć delarację co chcecie zachować, a co nie.
Rozłożyłem to co mogłem za Was (każdy dźwiga trochę obroku i jest przeciążony o tyle, by szybkość nadal była równa 4). Ale i tak 12 porcji (czyli 3 dni żarcia dla zwierząt) odpada - nie chciałem wywalać Wam osobistych rzeczy z ekwipunku.

*

Cytat:
Napisał Hakon Zobacz post
Gustaw proponuję iść do Simbach i tam się przeprawić. Następnie w Martinsbuch ponownie przeprawa i omijamy trudny teren co nas tu po przeprawie czeka, lub Hafkirchen i tam traktem do Trulben.

 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin
hen_cerbin jest offline