Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-02-2019, 22:34   #1
kanna
 
kanna's Avatar
 
Reputacja: 1 kanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputację
(Storytelling) Szaleństwo Majki Skowron (+18)

Witam wszystkich, zaczynamy.

Na początek: Sprawdź swoją kartę postaci, usuń to, co niepotrzebne, dopisz to, czego brakuje. Tam, gdzie dałeś opcje do wyboru, dokonaj tego wyboru i zostaw tylko to, co potrzebne.


Wasi BG mieszkają w niewielkiej dzielnicy, gdzie wszyscy wszystkich znają, jak nie osobiście, to z widzenia, albo przez kogoś. Wasze postacie są osadzone w tym środowisku, tu się urodziły, albo mieszkają od jakiegoś czasu.

Chcę waszej pomocy w zarysowaniu sieci połączeń między postaciami.

Na priv posłałam link do docsa, gdzie są wypisani wszyscy NPC z kart. Jeśli chcesz coś dopisać/zmodyfikować u któregoś ze swoich NPC teraz jest na to czas.

I teraz zadanie: wybierz sobie z listy (nie swoich!) NPC 3-4 osoby. Ustal, co Twoją postać z nimi łączy i dopisz to do swojej KP. Najlepsze są powiązania o charakterze emocjonalnym (lubi, kocha, nienawidzi itp.)

Myślę, ze dwa - trzy dni na to zadanie (do czwartku) powinno spokojnie wystarczyć.

Cieszę się na tą sesję, jeśli macie pytania - zapraszam.
 
__________________
A poza tym sądzę, że Reputację należy przywrócić.
kanna jest offline