Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-02-2019, 00:00   #1147
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Stalowy Zobacz post
Było wspomniane coś o przejściu między Kelgardem a Simbach i że Oleg będzie wiedział gdzie znaleźć bród.
Nawet dwa. To nie problem.

Cytat:
Potem kierujemy się na południe i gdzieś za Martinsbuch przekraczamy drugą rzekę. Dalej kierujemy się na azymut w kierunku Ruin Browaru Bugman'a. To kierunek z którego potem można pójść na przełęcz lub którąś z dwóch dróg do Karak Hirn (ale to rozważanie na później).
Ale tu jest problem. Bo nadal nie mam pojęcia GDZIE przekraczacie rzekę, a by zrobić sensowny odpis potrzebuję to wiedzieć.
I tak właśnie marnujemy kolejny tydzień sesji...
Na razie wyglądało to tak: Hakon: "Martinsbuch lub Hofkirchen" - MG: "to Martinsbuch czy Hofkirchen?" - Hakon: "Tak, Martinsbuch lub Hofkirchen".

Żeby trochę ułatwić dałem trzy opcje w poście. Jak nadal nie będzie wyboru rzucam kostką.

Cytat:
Napisał Stalowy Zobacz post
Co do dzieciaka jeżeli mu Leo nie wypierze mózgownicy to Ogłuszanie (by nie widział na dzień dobry gdzie ruszyliśmy) i jedna osoba zatarga gnojka gdzieś w pobliżu końskiej padliny (może zeżrą go zwierzęta a może nie zeżrą - będzie miał szansę przeżyć). Zanim się obudzi, wróci do wiochy, a oni poślą kolejnego pachołka minie trochę czasu, a jeszcze więcej zanim ktoś przyjdzie zbadać sprawę.
Co do dzieciaka to już ruszył z Wami, a to, że Leo go przekonała to już pisałem wcześniej:
Cytat:
Napisał hen_cerbin Zobacz post
Leo używa na chłopcu przekonywania (i w nagrodę za to, że druidh jako jedyny dał wiążącą deklarację tego co jego postać robi uzyskał sukces)
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin

Ostatnio edytowane przez hen_cerbin : 12-02-2019 o 00:02.
hen_cerbin jest offline