Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-02-2019, 00:17   #1148
Stalowy
 
Stalowy's Avatar
 
Reputacja: 1 Stalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał hen_cerbin Zobacz post
Cytat:
Potem kierujemy się na południe i gdzieś za Martinsbuch przekraczamy drugą rzekę. Dalej kierujemy się na azymut w kierunku Ruin Browaru Bugman'a. To kierunek z którego potem można pójść na przełęcz lub którąś z dwóch dróg do Karak Hirn (ale to rozważanie na później).
Ale tu jest problem. Bo nadal nie mam pojęcia GDZIE przekraczacie rzekę, a by zrobić sensowny odpis potrzebuję to wiedzieć.
I tak właśnie marnujemy kolejny tydzień sesji...
Na razie wyglądało to tak: Hakon: "Martinsbuch lub Hofkirchen" - MG: "to Martinsbuch czy Hofkirchen?" - Hakon: "Tak, Martinsbuch lub Hofkirchen".

Żeby trochę ułatwić dałem trzy opcje w poście. Jak nadal nie będzie wyboru rzucam kostką.
Chodziło mi o przejście brodem "za Martinsbuchem" czyli po minięciu tej wiochy, na południu od niej...
Mogłem sprecyzować.

Chłystka bym puścił tuż przed przekroczeniem rzeki. Zanim wieść dotrze do Granicznych będziemy już daleko.
 
Stalowy jest offline