Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-02-2019, 13:30   #530
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Może to zabrzmi kontrowersyjnie bądź małostkowo (wszak bycie MG to powinność wobec sesji i dobrej zabawy graczy, a nie okazja do folgowania swoim zachciankom kosztem cudzej zabawy)... ale trochę nie w smak mi, kiedy trzaskam na sesję jakiś elaborat na kilka stron maszynopisu, poświęcając na to nierzadko 2-3h życia, a ktoś mi ten esej oleje i sprowadzi do "co robicie? Jak to co, dobiegamy i lejemy dopóki się rusza". Jeśli takie coś po prostu "puszczę", to obniża mi się chęć do mistrzowania. Taki odruch warunkowy. Enpec może w tym momencie zasadzić fabularnego gonga w kolektywny sagan postaci graczy, dolać trochę oliwy do ognia.
- A ja jakoś nie jestem zdziwiony, że tak to wygląda. Ino nie zapominaj kto tu jest szefem kuchni przy gotowaniu tego sesyjnego dania
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline