Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-02-2019, 08:00   #86
Asmodian
 
Asmodian's Avatar
 
Reputacja: 1 Asmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputację
Nie mam z tym najmniejszego problemu, o ile nie zaczniecie mi zabijać minionów bo akurat taki macie kaprys i o ile poruszacie się w mechanice waszych postaci, czy ogólnie pojętym common sense. Wszędzie, gdzie następuje zderzenie dwóch akcji, lub wpływu jednej umiejętności na inną i zachodzi jakieś ryzyko dla waszych postaci, po prostu pauzujecie posta albo poproście mnie w PW lub w komencie o rozstrzygnięcie i o ile nie spowalnia to akcji, jedziecie z postem dalej, mając jedno lub więcej rozstrzygnięć. Jeśli testowania jest więcej, bo jest to np. walka, to wolałbym zaprosić gracza do doka, bo walki w doku chyba najszybciej można rozstrzygnąć, a rzadko kiedy w 5tej edycji trwają dłużej niż 2-3 tury. Rzecz do ogarnięcia czasem szybciej, niż sklecenie na doku dialogu Światotworzenia z backgroundem (np. bóstwa czy wierzenia, mitologie, opowiadania czy legendy) też się nie boję i sobie poradzę.
Działajcie

E: drużyna widzę wolna. Biorę popcorn i patrze na tą "wielką ucieczkę"XD
 
__________________
Iustum enim est bellum quibus necessarium, et pia arma, ubi nulla nisi in armis spes est
Asmodian jest offline