Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-02-2019, 12:40   #539
Micas
 
Micas's Avatar
 
Reputacja: 1 Micas ma wyłączoną reputację
Cytat:
Napisał Lynx Lynx Zobacz post
Mg masz jakieś już swoje ustalenia co będziemy robić? Czy możemy tak sobie powymyślać plany na potencjalną przyszłość?
To zależy od Was, co będziecie robić. Na razie jesteście na rubieży ziem Legionu i decydujecie, w którą stronę czmychać w podskokach. Oczywiście, jak już powiedziałem, szansa na sukces drastycznie spadnie jeśli obierzecie "niewłaściwy" kierunek.

Generalnie to każdy z tych kierunków byłby ok... jakbyście podróżowali po "normalnym" Wastelandzie. A tak nie jest. Jesteście w środku imperium, którego jesteście organicznym wrogiem - obojętnie jak zakończyła się akcja w Malpais.

Nie mam żadnych planów oprócz związanych z pozostaniem i łażeniem po terenach Legionu. Plany te tyczą się reakcji otoczenia na obecność "intruzów".

Myślę, że wszystko jest już wiadome. Między wierszami możecie wyczytać, gdzie *najlepiej* będzie uciekać i co może się wydarzyć, jeśli będziecie się guzdrać. Ale... ustaliłem, że mamy już sandbox, a nie railroad, nie? Możecie zrobić, co chcecie. A nawet, jeśli z tego powodu cała ekipa zginie, to też jest jakieś zakończenie sesji - i będziemy mogli sobie ją dodać w poczet "szczęśliwie" ukończonych.

Więc róbta co chceta. Ale pamiętajcie o konsekwencjach.
 
__________________
Dorosłość to ściema dla dzieci.
Micas jest offline