Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-02-2019, 16:00   #474
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 4 - 1940.III.164; Paryż

- No to mój post jest :> Termin na tą turę powiedzmy do cz. 21.II. W weekend chciałbym dać swój post.


Stan Zdrowia:

ag.ter Noémie Faucher 10/10; -;zdrowa;
st.ag Kenneth Hawthorne 10/10; -; zdrowy;
st.ag George Woods 10/10; -; zdrowy; zmęczenie -1
mł.ag Evelyn Leigh 10/10; -; zdrowa; zmęczenie -1



- Ok, na koniec mojego posta jest ok 07:30 i jest już pełnoprawny chociaż pochmurny jak na razie dzień.

- Dziewczyny dojechały z Sorenem do kostnicy miejskiej. Tam zaczyna się sekcja ciała policjanta Grimarda. Tam też zawieziono ciała Gabrielle i John'a. To co opisałem to mniej więcej tyle co można stwierdzić podczas oglądania ciała w takim stanie w jakim je przywieziono (zakrwawione, w ubraniu itd.).

- Panowie po odjeździe pań nie wiem co robią dalej więc się zdecydujcie. W międzyczasie policjanci doszli do wniosku, że musiało tu być przynajmniej jedno auto które zabrało towar i mają namiar na taksówkarza jaki powinien kierować furgonetką.


---


- Chyba tyle ode mnie na tą turę. Jak coś to pytać i pisać posty



---

Sklejony post:


Cytat:
wyszło mi 6, nie wiem co się stało w poście :P
- Po rzucie, trzeba na koniec jeszcze kliknąć "doklej rzut" czy coś takiego. Inaczej właśnie pokazuje tabelkę z pustym rzutem. Chociaż przyznam piszę z ciemno blond pamięci, sam już dość dawno nie kulałem


@Lucek i Frost

- To co robicie jak dziewczyny jadą do kostnicy?
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić

Ostatnio edytowane przez Pipboy79 : 15-02-2019 o 16:54.
Pipboy79 jest offline