Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-02-2019, 19:43   #2570
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Fajny klimat kiedyś słyszałem ale zapomniałem. Duży plusior

A skoro już mówimy o walce z Systemem(TM) to miałem dzisiaj kiepski dzień nie dałem rady się zmotywować do niczego ta piosenka pomogła https://www.youtube.com/watch?v=DnGdoEa1tPg

Cytat:
Napisał Snigonas Zobacz post
@Phil, ale nie są. :v W sumie Tobias chyba już trochę porzucił Edguy'a, który brzmiał całkiem fajnie.
@Brilchan, chciałem dać w repce, ale za dużo Ci ostatnio dawałem. :/
Ogólnie to Hamilton dla mnie wydaje się trochę zbyt przehype'owany? Nie wiem, jakoś mi się nie chce słuchać całości, większość kawałków tylko przechodzi i je zapominam. :/
Może trzeba wyrosnąć albo bardzo identyfikować z kulturą Amerykańskiego hihopu i Freedomlandu ?

Też mi się podobało fajne staroszkolne brzmienie Edgeguya a wcześniej o nich nie słyszałem

Cytat:
Napisał Marek Rewik Zobacz post
Się nam rozśpiewało towarzystwo dzisiaj
Steam Powered Giraffe pojawił się jakiś czas temu w tym temacie i złapałem bakcyla. Czasami sobie puszczam różne ich pioseneczki głównie z albumu The Two-Cent Show.
Zdaje mi się że to nawet ja wrzucałem tu kiedyś Honeybee stąd wziąłem coś innego fajnego z ich kanału. A na zespół trafiłem przypadkiem z randomowej playlisty YT
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 15-02-2019 o 19:48.
Brilchan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem