Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-02-2019, 18:29   #17
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Tak jak pisałem w PW, niestety nie dam rady opanować mechaniki na tyle, by sensownie prowadzić rozgrywkę

Niemniej zostańmy przy pełnej mechanice zamiast dawać całą akcję na jeden rzut. Tylko, Ty mój Drogi byś rzucał i dawał w tabelce pod postem info o wyniku i co było rzucane.

Zależy mi naprawdę na ryzyku FULL MECHANIKI, ale sam tego raczej nie opanuje.

***

W poście w sumie dałem wszystko co zamierzam zrobić. Podejść bliżej oponentów, żeby mieć ich na widoku, potem rozbić ich 1 strzałem odłamkowym z granatnika a następnie seriami po 3x strzały ich wyeliminować. W tym czasie Vao, będzie miał czas na zmianę pozycji i już, jeśli się uda w kolejnej kolejce zajmiemy się parciem do przodu do Ziggy'ego.

Dodatkowo ciekawi mnie kto jest Bossem Gundarków, no ale- może to się rozwinie, może nie.

Jeszcze raz przepraszam za moje braki w kwestii mechaniki, ale znam siebie na tyle, iż wiem, że nie ogarnę tego na tyle by przyśpieszało to rozgrywkę zamiast ją spowalniać (błędami i moją niepewnością- wręcz mogło by mnie to zniechęcić). Jednak szybka walka, którą sam mógłbym rzucać jest zbyt uproszczona, bo nie chcę dawać na szali śmierć-albo życie za jeden wybór.

Pozdrawiam PINN

PS: Od nowego tygodnia uda nam się już prowadzić 2/3 kolejki tygodniowo?

Osobiście w tym tygodniu miałem małe piekło z życiem, więc jakoś nie odczułem braku pisania, ale warto spytać się zawsze

EDIT: Jak możesz, tylko kwestia estetyki to dodaj w sesji jakiś awatar w stylu Star Wars o takiej samej szerokości )
 

Ostatnio edytowane przez Pinn : 16-02-2019 o 18:48.
Pinn jest offline