Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-02-2019, 11:46   #113
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
No i jestem. Sprzęt został ponownie zreanimowany i teraz, nie zapeszając, chodzi znacznie lepiej. Może tym razem nie będzie takich niespodzianek.

Zaraz wyślę Wam PW z tym, o czym mówił Xolotl. Z mocami

Dla mnie i dla Was, jako graczy i postaci, jest chyba odniesienie się do tego, co się stało i podjecie planów działań. Chyba konieczne będzie skorzystanie z GG docka i wrzucenie nawet jednego wspólnego posta. No chyba że ktoś będzie chciał napisać własny, z emocjami bohatera itp. Wtedy już szykuje reputacje dla niego

Raz jeszcze przepraszam Was za ten niespodziewany przestój. Mogłem napisać posta szybciej, zostając w pracy dłużej. Jednak dałem ciała, bo nie chciało mi się po normalnym trybie zadań zostawać dłużej. Przyznaję się. Mam nadzieję jednak, że teraz lapotop podziała przynajmniej przez rok jak należy.
 
Armiel jest offline