Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-02-2019, 23:21   #1186
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Stalowy Zobacz post
Nie chcę nic mówić, ale wydaje mi się że tamci panowie jeźdźcy proszą się o salwę strzał i bełtów.
Najlepiej by było poczekać aż pozostali wjadą i wtedy ich wystrzelać. Jeżeli tych trzech sprzątniemy teraz to reszta nie przejedzie... ale będzie ich też mniej.

Hmm...a może ktoś z widzeniem w ciemności spróbuje zesnajpić Parszywca?
Dla jasności - jest jasno. Do zachodu słońca kilka godzin. Chyba że widzenie w ciemności daje bonusy, których nie jestem świadom.

A ze snajpieniem może być ciężko. Z "salwą strzał i bełtów" też. Po wyrzuceniu przez Gustawa kuszy i utracie łuku przez Olega to tylko Galeb, Bert i Walter mają odpowiednią broń zasięgową (Garłacz Detlefa pominę, on do "snajpienia" się mało nadaje).
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin

Ostatnio edytowane przez hen_cerbin : 17-02-2019 o 23:27.
hen_cerbin jest offline