Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-02-2019, 08:57   #829
Morfik
 
Morfik's Avatar
 
Reputacja: 1 Morfik ma wspaniałą reputacjęMorfik ma wspaniałą reputacjęMorfik ma wspaniałą reputacjęMorfik ma wspaniałą reputacjęMorfik ma wspaniałą reputacjęMorfik ma wspaniałą reputacjęMorfik ma wspaniałą reputacjęMorfik ma wspaniałą reputacjęMorfik ma wspaniałą reputacjęMorfik ma wspaniałą reputacjęMorfik ma wspaniałą reputację
Na początku chciałbym powitać wszystkich i podziękować MG za przyjęcie mnie do tej zacnej sesji. Mam nadzieję, że będziemy się razem dobrze bawili

Moja postać nazywa się Gottfried Bohnen i jest świeżo upieczonym strażnikiem miejskim. Przybył do Kreutzhofen ze swoją matką i ojcem, dopiero niedawno. Jest młodym mężczyzną, dopiero co niedawno skończył 20 lat. Wszędzie jest go pełno, zawsze chodzi z uśmiechniętą twarzą.

Gottfried, jak na swój wiek, nie jest niestety zbyt wysokim chłopakiem, ma raptem 155cm, więc jest typem osoby, którą najpierw słychać, a później dopiero widać.

Jest on wulkanem energii, ciężko mu usiedzieć na miejscu, przez co często wpada w tarapaty. Zawsze, gdy próbuje zrobić coś dobrego, kończy się na tym, że zsyła na siebie i innych same problemy.

Wszyscy w miasteczku, wiedzą również o jego trudnych relacjach z matką. Wiedzą dlatego, że kobieta zawsze tak głośno na niego wrzeszczy, że trudno to ukryć przed kimkolwiek. Gdy przechodzi się obok ich chałupy, zawsze słychać jakąś awanturę.
 
Morfik jest offline