Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-02-2019, 22:03   #38
DrStrachul
 
DrStrachul's Avatar
 
Reputacja: 1 DrStrachul ma wspaniałą reputacjęDrStrachul ma wspaniałą reputacjęDrStrachul ma wspaniałą reputacjęDrStrachul ma wspaniałą reputacjęDrStrachul ma wspaniałą reputacjęDrStrachul ma wspaniałą reputacjęDrStrachul ma wspaniałą reputacjęDrStrachul ma wspaniałą reputacjęDrStrachul ma wspaniałą reputacjęDrStrachul ma wspaniałą reputacjęDrStrachul ma wspaniałą reputację
Krótkie słowo komentarza.
Post zasadniczo pozbawiony akcji. Z kilku powód, ale najważniejszy to ten, że chce wam dać czas, na ogarnięcie sytuacji i możliwość zaplanowania dalszych działań.

Zastanawiałem się, czy skomentować jakoś zabójstwo Brada, ale postanowiłem tego nie robić. Ograniczyłem się tylko do ukazania momentu śmierci z perspektywy Brada i stanu emocjonalnego Franka. I tak nie wiem, czy to nie za dużo. Komentarz będzie po sesji.

Mamy poniedziałek rano, czyli o ile się nie walnąłem w obliczeniach, to jest to szósty dzień od chwili zniknięcia Franka.
GreK nie deklarowałeś, że odpalasz telefon, więc nadal jest on wyłączony.
Frank ma wolną rękę i o ile nie masz innych planów, to popołudniu/wieczorem Frank wróci do domu..
Jessica musi ogarnąć swoje życie. Pracę, dzieci, teściów, zniknięcie Franka, Esther i cała resztę. Ogólnie jest tego sporo, więc masz kanna nad czym myśleć.

Co będzie dalej zależy rzecz jasna od waszych decyzji. Mamy doca, więc możemy na bieżąco konsultować sytuację. Do wykorzystania macie cały poniedziałkowy dzień, może więcej ale to zależy od waszych działań.

W razie pytań jestem do dyspozycji.
 
DrStrachul jest offline