Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-02-2019, 09:22   #252
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Migmar uścisnął mocno zranionego biedaka, nawet nie był świadom jak brakowało mu takiego zwyczajnego gestu.
- Dziękuję, to miła odmiana. Wygląda na to że chcąc wyrwać się z pod wpływu wariata wdepnąłem w niezłe szambo.- Westchnął. Może to będzie jego droga do sławy?

Przerywając uścisk spytał się Aiko - To jak gotowa pójść do policjanta ? Może jak mu powiesz że nie mam powiększonych źrenić więc nic nie piłem to uwierzy ? W najgorszym wypadku stwierdzi że dostałem szmergla bojowego ze stressu i zamknię mnie w mamrze co w sumie nie byłoby złe- Muzyk wzruszył ramionami - Jeżeli pozwolą mi pójść jutro na spotkanie z Panią Sato to może ona uwierzy ? Dużo czasu spędziła w świecie duchów
 
Brilchan jest offline