Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-02-2019, 21:18   #478
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 5 - 1940.III.14; Paryż

- No to mój post jest :> Termin na tą turę powiedzmy do cz. 28.II. W weekend chciałbym dać swój post.


Stan Zdrowia:

ag.ter Noémie Faucher 10/10; -;zdrowa;
st.ag Kenneth Hawthorne 10/10; -; zdrowy;
st.ag George Woods 10/10; -; zdrowy; zmęczenie -1
mł.ag Evelyn Leigh 10/10; -; zdrowa; zmęczenie -1



- Ok, na koniec mojego posta jest ok 09:00 i jest już pełnoprawny chociaż pochmurny jak na razie dzień.


@Grupa hotelowa


- Pi x oko całą trójką wróciliście z miasta do hotelu. To co każdy się dowiedział "na mieście" to macie w odpowiednich akapitach. Zostawiam Wam co robicie ze zdobytą wiedzą. Macie na tyle swobody manewru, że możecie wrócić do swoich pokoi albo jakoś się spotkać. Na razie wiadomo tyle, że Ken jeszcze nie wrócił z miasta.

- Co do Georga to tak pi x oko streściłem co mógł się dowiedzieć na komisariacie z akt i od innych policjantów. Czyli tak na pierwszy rzut oka to wydaje się, że Grimard był po prostu kolejnym policjantem z nocnej zmiany.

- Co do Noeme no to Soren mniej więcej streścił jej sprawę co się policja dowiedziała od dozorcy magazynu. Czyli, że nie było śladów włamania a magazyn został kilka dni temu wynajęty przez kogoś. A w kostnicy była świadkiem manewrów Evelyn na ciałach zabitych agentów i jej reakcji.

- Co do Evelyn no to skorzystała ze swojego daru to co się dowiedziała to wynik umsów + rzutów. Obecni w kostnicy (Noeme i Soren) raczej nie przegapiliby jej reakcji chociaż interpretacja tego to ich sprawa (de facto Aiko).


@Ken


- A tutaj dość krótko. Panowie policjanci mieli dobry kawałek drogi z centrum na paryskie rubieże więc była okazja pogadać we trzech. Ramy tej dyskusji jak w moim poście.

- Po dojechaniu na wskazany adres krótka rozmowa policjantów z dozorcą i standardowa porcedura do rozmowy ze świadkiem. Ale niespodziewanie wydaje się, że świadek ucieka przez okno. Arpin stara się w pośpiechu otworzyć drzwi zapasowym kluczem od dozorcy a Simard zbiega po schodach. Co w tym momencie robi Ken no to już zostawiam na tą turę.


---


- Oki, ode mnie chyba tyle. Jeśli coś niejasne no to pytać, deklarować a jak jasne to pisać posty
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline