Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-02-2019, 20:35   #5
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał MJ Zobacz post
Zgłaszam się do sesji! Wstępnie myślę o niziołku lub gnomie czarodzieju, który wszystko wie najlepiej.

Jak długo istnieją "Miecze Leilonu"?
Niskopienni są mile widziani, zawsze w sesjach mam ich deficyt.

Myślę, że z kilka miesięcy razem już macie na karku, choć Miecze Leilonu jako takie mogły istnieć jeszcze dłużej. Ich skład był dosyć płynny.

Ten cały party background z mojej perspektywy to tylko wyjaśnienie, jak się poznały Wasze postacie i wygodna wymówka do wyjaśnienia zmian w drużynie w trakcie sesji (np. z powodu śmierci postaci czy nieaktywności gracza). Jeśli macie lepszy pomysł, chętnie go zaadoptuję.

Cytat:
Napisał Fiath Zobacz post
Jeżeli MG pozwoli , to ja chętnie dalej kontynuuje przygodę. Mógłbym zrestartować Zoana (human cleric) albo zrobić nową postać (chyba wiem jak wepchnąć druida do miasta i nie mieć z tym problemów).
Możemy, tylko wtedy ten pierwszy rozdział rozegramy w inny sposób, bez Volo, "Ziejącego Portalu" i całej reszty, żeby się nie powtarzać. Taki alternatywny początek.

A solówkę Zoana moglibyśmy przekleić do tej sesji pewnie w prawie niezmienionej formie.

Cytat:
Napisał Koime Zobacz post
Też się przyłączę do rekrutacji! Może wreszcie uda mi się uformować postać, której koncept już od około 10 lat siedzi mi gdzieś z tyłu głowy^^
Tak długo dojrzewał? Zaciekawiłeś mnie.

PS Ktoś do mnie jeszcze pisał na pw, ale ma zapchaną skrzynkę i nie mogę odpisać.
 

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 24-02-2019 o 21:22.
Lord Cluttermonkey jest offline