Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-02-2019, 16:29   #10
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Jak odpowiedzi na jakieś pytania mogą zainteresować większe grono zainteresowanych, proszę o umieszczanie ich tutaj.

Cytat:
- Hobgobliny z legionu Kolekcjonerów Palców były prowadzone przez ludzkich czarodziejów czy hobgoblinich?
Jeśli nie zaprzeczę samemu sobie, to hobgoblinich.

Cytat:
- Zastanawia mnie ile mój krasnolud / elf / itd. powinien mieć lat.
Wiem, że to oczywiste odchylenie od podręczników i kanonu, ale niezależnie od rasy proszę żeby postacie miały od 16 do góra 20-25, no może 30 lat, ale to już szczególne przypadki. Postacie, szczególnie elfów, mające po 100 lat i dopiero pierwszy poziom brzmią bardzo kretyńsko.

Cytat:
Co sądzisz o moim buildzie?
Tak długo jak ma ręce i nogi, a przy tym pasuje do koncepcji postaci, wolałbym się nie wypowiadać. Jeśli zauważę jakieś oczywiste pułapki (np. bardzo słaby dobór zaklęć), będę alarmować.
 
Lord Cluttermonkey jest offline