Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-02-2019, 17:03   #22
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Brilchan, a to ciekawostki, nie wiedziałem
Ja jestem otwarty, ciekawe co z tego wyjdzie. Może przy okazji czegoś się wszyscy nauczymy?

Marrrt, przez chwilę zastanawiałem się czy w ramach żartu, takiego małego zonka nie dodać do listy mocy Caffeinatora
Po chwili, z ogromnym żalem stwierdziłem, że przecież miałem dbać o jakość listy mocy. I cały ten mysterny plan...

Wiecie, tak na prawdę, to telepatię mam już troszkę przetrenowaną i trzymam kciuki za kostkę. Z góry wiem jak to rozwijać

I na koniec małe podsumowanie poprzedniego tygodnia. Do tej pory mamy 9 zgłoszeń oraz 2 Karty.
Idąc w myśl zasady "krytyka na osobności, uznanie publicznie" trzeba wyrazić tu jedną rzecz.

Mira, super Karta. Po prostu nic dodać, nic ująć!

Ostatnia rzecz na ten post to mała prośba do wszystkich. Dopisałem ją już po zamieszczeniu posta, więc część z was mogła tego nie zauważyć. Konkretnie to mam prośbę o uzasadnienie obecności na postaci na spotkaniu z Zagórskim. Wiecie, czasem są takie postacie, że nijak je przypiąć do tego wydarzenia (np. Conan Barbarzyńca).
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline