Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-02-2019, 22:16   #658
pi0t
 
pi0t's Avatar
 
Reputacja: 1 pi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputację
Aż strach pomyśleć, co by się działo gdybyście w I części Cieni wybrali drogę głównym traktem i dotarli do Fortenhaf. Choć mam wrażenie, że można było ten pomysł zostawić na ostatnią część Cieni.

@Kerm
Sytuacja może ulec zmianie

@Avitto
I nie tylko on, psiak też i Erna

@Hakon
Dziadygi w lochach nie ma, wyciągaliście go z nich przecież.

Podpowiedź jest w poście:
Cytat:
Przepatrywacz odwrócił się jeszcze w stronę Caspara i nagle zgubił wątek. Starzec wypowiedział chyba jakieś słowa, ale kto by się przejmował jakimś starcem.
i wcześniejszy fragment
Cytat:
Chyba spał bo śniło mu się rozgwieżdżone niebo i stojący nad nim Dziadyga.

@Gob1in
Nie tak do końca, wydaje mi się, że znaczenie też miało że pewne rzeczy uciekały z pamięci. Sesja zaczęła się w lipcu 2017r, jej tempo było bardzo różne, a informacje w ściądze na 1 stronie komentarzy mocno ograniczone.



Jedno podsumowanie już pisałem, następnego nie ma chyba sensu. Ale jeśli kogoś, coś nurtuje to śmiało, postaram się wyjaśnić punkt widzenia mg.
 
__________________
Mistrz gry nie ma duszy! Sprzedał ją diabłu za tabelę trafień krytycznych!

Ostatnio edytowane przez pi0t : 26-02-2019 o 17:46.
pi0t jest offline