Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-02-2019, 15:28   #137
Asmodian
 
Asmodian's Avatar
 
Reputacja: 1 Asmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputację
Cytat:
Trochę nam tu chaos wyszedł.. na przykład ten plan z przebieraniem się który rzekomo nasz łowca przedstawił wszystkim w strażnicy przeczytałam i poznałam dopiero po napisaniu własnego posta... takie rzeczy mogą mieć wpływ na decyzje w grze więc nie najlepiej dowiadywać się o nich po fakcie
Sposoby są dwa. Dok, lub bezpośrednio komenty tutaj. Zawsze można PW wysłać do innego gracza, bo powyższe zdarzenie można uważać za jakiś brak komunikacji na lini gracz-gracz. W tej chwili, jeśli ktoś wstawił post którego nie uzgodnił z innymi wcześniej, to inni reagują albo w trakcie, albo już bezpośrednio po fakcie dokonanym. Jak dla mnie akcja będzie wyglądać tak: wizyta w zbrojowni(policzę czas jak i kto mógł się szybko ubrać), potem Cefrey, Lyssa, reszta.

Reszta używa w końcu lin, czy windy?
 
__________________
Iustum enim est bellum quibus necessarium, et pia arma, ubi nulla nisi in armis spes est
Asmodian jest offline