Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-02-2019, 19:18   #88
hollyorc
 
hollyorc's Avatar
 
Reputacja: 1 hollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputację
Radym wielce, mogąc bawić Szanowne Waćpanny i Waćpana. Cieszę się niezmiernie, że moja ulubiona <wazelinka mode on> Miszczyni śmiechła, czytając moją skromna, nie dorównującą Waszemu poziomowi pracę

Zarazem ubolewam, że kolejny mój post opóźnia się w czasie. Wybaczcie, z dniem 01/03/2019 w mojej firmie rusza kolejny już (owocujacy w nieprzerwanie pasmo sukcesów) sezon. Niestety wymaga to na mnie dość intensywne starania, wieczorami natomiast intelektualnie zbliżam się do poziomu jamochłona. Gdy tylko zamknę temat, wracam do Was pełen werwy i wigoru.
 
__________________
Tablety mają moc obliczeniową niewiele większą od kalkulatora. Do pracy z waszymi pancerzykami potrzebuję czegoś więcej niż liczydła. Co może mam je programować młotkiem zrobionym z kawałka krzemienia?
~ Gargamel. Pieśń przed bitwą.
hollyorc jest offline