Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-02-2019, 20:13   #89
eTo
 
eTo's Avatar
 
Reputacja: 1 eTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputację
Hmmm.... tak w sumie to nie była moj... tfu Diritha scenka tylko Xenomorphusa [skromność_off]
I bardziej myślałem, że to jednak będzie jedna z tych scen typu rozrywanie drowki żywcem lub nabijania na pal gdzie publika będzie wołać o dodanie 18+... Hmmmm... Fair enough, po prostu za mocno nie wdawałem się w szczegóły...
*Spogląda podejrzliwie na Mistrzynie i Kejsi* Czyli dodałem więcej humoru niż myślałem, że tam było, spoko, czyli jedziemy dalej.

@hollyorc, jeśli o mnie chodzi to spoko, z życiem nikt nie wygra, a co trzeba załatwić to trzeba.

A tak z ciekawości mi się przypomniało, z tego jak czytałem AMBT?? to nawet kiedy sesja dojdzie do 100 stron to nadal przynajmniej 50% byłoby rozegrane przez trzy osoby Jesteśmy tu tyle czasu, i przynajmniej ja nie zamierzam przestawać grać
 
__________________
"Drow to stan umysłu." - Almena? Kejsi2?

"- You can't let them run around inside of dead people!
- Why not? It's like recycling." - Dr. Who
eTo jest offline