Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-02-2019, 13:11   #1476
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Wróciłem.

Jest też post, którego obiecałem z początkiem marca.

Sporo się dzieje w Płocku. W lesie u drugiej ekipy nieco mniej.

Anna użyła nowego Błogosławieństwa na Gerge. Dała radę i jego obrażenia zostały zamienione na siniaki. Co znaczy, że w ciągi kilku dni osiągnie pełną sprawność.

Francisca w swoim pokoju znalazła liścik. Treść dostępna w gdocu z korespondencją

Fyodor musi podjąć decyzje w kwestii tego do kogo pójdzie. Arvelus może śmiało zacząć dialog z przybyłymi. Później może dołączyć Francisca.

A druga grupa musi się zastanowić nad tym czy uzupełniają zapasy o wino, czy o wodę. Dajcie znać w komentarzach, czy wolicie gdocki czy posty. Przy gdocach 1 odpis dziennie.

Następnego posta chciałbym wstawić 10 marca, więc do tego czasu chciałbym zamknąć tę kolejkę.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline