Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-02-2019, 23:21   #39
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Super, grono nam się poszerza
Dziś dostałem kilka Kart Postaci, ale za uzupełnianie wezmę się jutro. Brilchan, całkowicie cię rozumiem.

Jeśli się wszyscy wyrobią przed czasem (wydłużonym, naturalnie) i jeśli nie będzie więcej chętnych, to zakończymy rekrutację.
Niemniej rozpoczniemy sobie dopiero w nadchodzącym tygodniu. Będziemy potrzebowali kilku dni na dogranie paru rzeczy w niektórych Kartach.

Będę potrzebował dostępu do edycji waszych Kart, ale nie dlatego, żeby coś wam grzebać, zmieniać czy poprawiać, tylko właśnie dlatego, żeby coś dogadać (na LI mamy dramatycznie małe skrzynki mieszczące max 120 wiadomości, a ja już mam ponad setkę :/). Dodatkowo będę chciał wkleić wam tabelki z przypisanymi do waszych postaci cyferkami. Być może w trakcie sesji będę chciał wam coś dodać w ramach bonusów.
Ale to na spokojnie, wszystko zdążymy zrobić
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline