Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-03-2019, 18:58   #18
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
tak, warhammer 2ed jest dalej i nawet bardziej mroczny
mało tych zgłoszeń, aż kusi żeby się dopisać...

- No to zapraszam Jak pewnie widać postać się robi trochę inaczej i niektórze rzeczy z mechy działają trochę inaczej (głównie bazują na rozwiązaniach z bitewniaka). Ale mecha, jak zwykle u mnie w sesjach, raczej zostaje u mnie i u Gracza ogranicza się do zmajstrowania KP. Jeśli coś wyjdzie potrzebnego w deklarkach na dany post to zwykle nakreślam ramy i pytam co kto robi, czekając na deklarki. Ale sama fabuła świata nie zmienia się i dalej jest to Warhammer 2 ed. poza tymi detalami co standardowo MG edytuje pod swoją przygodę.

- A w ogóle trochę na dnia zedytowałem excel KP jeśli komuś to pomoże w zmajstrowaniu postaci.

- Fabularnie grupka pod wodzą BG będzie zasuwać przez ostlandzkie ostępy aby odnaleźć ów tajemniczy Bastion. Zapewne w zależności od tego ilu będzie BG i jakie będą mieli Rangi, w wyprawie będzie uczestniczyć z 10 - 20 osób. Detale zapewne ustalimy po rekrucie w odpowiedniku "Sesji 0" na dogadanie różnych drużynowych detali.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline