Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-03-2019, 17:50   #44
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Nie wiem nic o żadnych KP, które mają nadejść, zatem czas zakończyć rekrutację.

Nie przedłużając niepotrzebnie, do sesji dostają się (w kolejności alfabetycznej):
  1. Bardiel
  2. Brilchan
  3. Grave Witch
  4. KlaneMir
  5. Lynx Lynx
  6. Marrrt
  7. Mike
  8. Mira
  9. Noraku

Mamy tutaj spore zróżnicowanie i to dobrze. Dodatkowo posucha rekrutacyjna, więc...
Niemniej ilość przyjętych odbije się kosztem chodzenia pojedynczo. Ale jeśli zgrupujecie się w 2-3 osobowe sekcje (czyli góra 4 grupy), to pełna swoboda.

Niemniej muszę tutaj wyróżnić bonusem kilka osób za włożone serce w tworzenie KP. I nie chodzi tutaj o ilość stron, słów czy znaków, ale o cały ogół: postać, klimat i tak dalej.

Dlatego +1 poziom dostają: Bardiel, Brilchan, Grave Witch, Mira.
Niemniej z dodatkowych punkciorów skorzystacie później. Wszyscy zaczynacie na poziomie 0. Po awansie na poziom 1, automatycznie wskoczycie na 2.

Resztę muszę uspokoić, że nie zrodzi to skokowych dysproporcji ze względu na kształt krzywej rozkładu punktów doświadczenia.
Przypomnę, że punkty doświadczenia będę przyznawać między innymi za aktywność postową

Sesję rozpoczniemy w przyszłym tygodniu. Wypatrujcie tabelek w swoich kartach. Losowanie mocy odbędzie się dopiero w sesji, niedługo po rozpoczęciu.

EDIT: Poniżej link do komentarzy
http://lastinn.info/komentarze-do-se...tml#post829036
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.

Ostatnio edytowane przez Alaron Elessedil : 02-03-2019 o 18:32.
Alaron Elessedil jest offline