Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-07-2007, 18:09   #126
Midnight
Konto usunięte
 
Midnight's Avatar
 
Reputacja: 1 Midnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputację
Selina prychnela widzac osuwajacego sie Selkirka. Nie obchodzilo jej zupelnie co sie z tym gburem dzieje choc uklucie zaniepokojenia dziablo ja i to dosc mocno. Nie miala jednak zamiaru znizac sie do tego stopnia aby to okazac. Przeklety dran. Rzucila krotkie "dobranoc" tropicielowi i ruszyla na spacer wokol polanki. Musiala na spokojnie przemyslec cala ta sytlacje. Ta wyprawa doprowadzala ja do szalu. Przeklety Preston, przklety Selkirk i przeklety rubin.

- Nie myslisz moja droga, że rubiny "krwawe kamienie" przynoszą tylko nieszczęscie ?

Uslyszala jego slowa w swojej glowie. Szlak by cie Selkirku, szlak za to co ze mna robisz cholerny idioto. Nie byla pewna czy bardziej w tej chwili nienawidzi siebie czy tez jego.
 
__________________
[B]poza tym minął już jakiś czas, odkąd ludzie wierzyli w Diabła na tyle mocno, by mu zaprzedawać dusze[/B]
Midnight jest offline