Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-03-2019, 12:48   #97
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Spoko takie życie ja też dopiero teraz dałem radę wrzucić posta a planowałem go od jakieś dwóch tygodni albo i dłużej

Fajnie by było jakby się złapał jakieś gagatek ze sprejem to by Mac poprosił AJ żeby wyrysowała grafity rewalizującego gangu rozebrał faceta do naga i nakarmił go własną krwią żeby zaleczyć obrażenia twarzy jakie mu zada i upewnić się że przeżyje upływ krwi.

- Wiedziony dziwną obsesją będzie szukał Macka Sfora Barci zdobywa miejscowego guhola.
- Szansa że nikt mu nie uwierzy i go inni gangbangerzy zabiją za upokorzenie / wspóprace z rywalami. Trochę szkoda ale Mac uznał by to za fajny dowcip choć pewnie mu spadnie człowieczeństwo choć da się to uzasadnić w sumie :P
- Gagatek wyjedzie z miasta bojąc się wyżej wymienionych opcji. Ekipa i tak zyska ubrania i jakąś broń więc strat nie ma.

Możliwe że będzie ich cała ekipa to wtedy trzeba by się upewnić żę nikt nie ucieknie i można rozegrać podobnie.

Wiem że liczę kurczaki zanim się wyklują ale to tylko takie moje przemyślenia i pomysły wczułem się w postać to pomyślałem że wam wrzucę jego dalszy tok myślenia może potem to wkleje do przyszłego posta ?
 
Brilchan jest offline