Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-07-2007, 19:14   #15
Ra6nar
 
Ra6nar's Avatar
 
Reputacja: 1 Ra6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znany
No to po kolei


Cytat:
w jaki sposób będziemy nabywali większe stopnie umiejętności np.za wykonywanie zadań,ogólnym radzeniu sobie w sesji czy jeszcze coś innego.W momencie nabycia wszystkich na najwyższy poziom bedzie możliwość zdobycia nowych
Większe stopnie umiejętności otrzymuje się nabierając doświadczenia w korzystaniu z umiejętności, w miarę jak rycerz korzysta z danej umiejętności staje się coraz lepszy i co logiczne uczy się nowych rzeczy, czyli w naszym przypadku awansuje na kolejny stopień zaawansowania w danej umiejętności. Zasady co do wymaganej ilości użycia umiejętności czy czegoś takiego nie ma, rzecz awansu jest kwestią spontaniczną. Co do doboru nowych umiejętności to można nowych uczyć się od kogoś kto posiada daną umiejętność na poziomie mistrzowskim (wyśmienitym), może to być napotkany NPC lub członek drużyny, ale UWAGA, wtedy rycerz uczy się tej zdolności na poziomie dobrym, a nie od razu na mistrzowskim, mistrzostwo daje po prostu możliwość nauczycielowi na nauczenie tej zdolności kogo innego. Mam nadzieję, że da się to gmatactwo jakoś zrozumieć

Cytat:
Czy można wziąć zamiast dwóch umiejętności dwa poziomy jednej (albo zamiast trzech trzy poziomy jednej)?
nie

Cytat:

Czy przyjąłeś już jakichś konkretnych rycerzy i nie należy tworzyć KP dla postaci z któregoś zakonu?
Przyjąłem Drackera - Zakon Lasu, Rasklanis - Zakon Kruka, Mythir - Zakon Lasu, Nestor Undersky - Zakon Lasu. Co do drugiego członu pytania: owszem, członków Zakonu Lasu mamy już wystarczająco dużo, nie będę nikomu bronił tworzyć nowych rycerzy pochodzących z Youndrii, ale to Wy będziecie tworzyć drużynę, musicie sami wybrać jak się uzupełnić.

Cytat:
Aha jeśli ktoś chce może dosłać do Ra6nara rys psychologiczny postaci (fobie itd).
Owszem, nie jest to wymagane, wychodzę bowiem z założenia, że fajnie jak takie rzeczy wychodzą podczas sesji, ale jeśli chcecie mi umilić żywot, to proszę bardzo
 
Ra6nar jest offline