Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-07-2007, 19:49   #18
Mrowa666
 
Mrowa666's Avatar
 
Reputacja: 1 Mrowa666 jest jak niezastąpione światło przewodnieMrowa666 jest jak niezastąpione światło przewodnieMrowa666 jest jak niezastąpione światło przewodnieMrowa666 jest jak niezastąpione światło przewodnieMrowa666 jest jak niezastąpione światło przewodnieMrowa666 jest jak niezastąpione światło przewodnieMrowa666 jest jak niezastąpione światło przewodnieMrowa666 jest jak niezastąpione światło przewodnieMrowa666 jest jak niezastąpione światło przewodnieMrowa666 jest jak niezastąpione światło przewodnieMrowa666 jest jak niezastąpione światło przewodnie
Ja na pewno nie zmienię przynależności co do zakonu ani swoich (+2 dodatkowych) umiejętności ponieważ to wynika z mojej historii.Może nie zakon ,ale umiejętności pasują do historii.Na pewno też wam nie powiem jakie są to dodatkowe umiejętności ja wolał bym by to wszystko wynikło w sesji niech nam zbyt łatwo nie będzie .Jeśli byśmy mieli po 1 rycerzu z każdego zakonu to byśmy mieli już 4 umiejętności każdy wybiera samemu jeszcze 2 a wtedy dało by rade zrobić że w drużynie wystąpiły by one wszystkie.Zapewne czegoś takiego nie chcemy.Co o tym sądzicie???
 
__________________
Black metal Dimmu Borgir,Cradle of Filth Death metal In Flames,Slayer,Paradise Lost
Heavy metal Disturbed,Slipknot,System of a Down
Budujesz faszyzm przez nie tolerancję!!!
Mrowa666 jest offline