Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-03-2019, 22:13   #39
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
kolejne pytanie: czy działa parowanie i jeżeli tak, to jak?
- Nie ma. Albo tafisz kogoś albo ktoś trafi BG. I 1% szans remisu gdy nie ma rozstrzygnięcia.


Cytat:
czy używany jest system trafień krytycznych, czy śmierć następuje przy żywotności=0? albo jeszcze inaczej?
- Nie używam tych trafień krytycznych. Jeśli ŻYW spadnie do 0 lub mniej no to jest czas użyć PP. Jeśli nie ma ktoś PP no to jest bieda. No chyba, że byłaby okazja wymyślić coś genialnego ale to już Wasza inwencja + detale danej sytuacji.


Cytat:
jeżeli atak wręcz to 50%+ moja WW-WW przeciwnika, to jak działa atak strzelecki?
- US +/- odpowiednie modyfikatory.



Cytat:
edit: W arkuszu podana jest ilość wolnych slotów siła (pierwsza cyfra krzepy) + 1 - ponieważ inaczej jest w gdocu, a gdoc jest najbardziej aktualny, to przyjmujemy że bez tego +1, tak?
- Tak. Wzór z Excel jest jeszcze sprzed edycji doc dlatego tak to wygląda. Po prostu nie zdążyłem wprowadzić tych poprawek. Dlatego aktualny jest ten w doc.


Cytat:
edit: gdzie w karcie excel wpisuje się pancerz, bo nie widzę?
- W ekwipunku. Później pewnie to dopiszę w bardziej widocznym miejscu ale na razie w ekwipunku wystarczy.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline