Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-03-2019, 08:16   #26
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Zaczęło się z grubej rury nie ma co taki fajny post otwierający że zacząłem dopiswać do tej scenki z docka reakcje postaci na pierwszy post tz. jak wygląda miejscówka dla niepełnosprawnych (często takie rzeczy robią na koncertach ito.), co robił czekając na profesora.

Przez chwilę kusiło mnie żeby nie wpiswać jednak nic o postaci z lenistwa ale tak w wielkim skrócie:

- Adam ma bogatych rodziców ojciec producent telewizjny a matka właścicielka sieci salonów fryzjersko - kosmetycznych jeżeli ktoś czyta pisma plotkarskie to może kojarzyć że mają dwójkę dzieci z czego starszy studuje. Nie są to jacyś Kulczykowie ale kasy mają sporo słyną z aktywizmu na rzecz osób niepełnosprawnych i postać może być z tym kojarzona.

- Drugim clame too fame postaci z której mogą go znać postaci powiązane z uczelnią jest bycie uderqroundowym DJem znanym głównie w środowisku Bielskich hipsterów.
-Pseudo DJ Łom gra głównie electro swing i stare utwory z lat 20-50. Ostatnio zaczął się przebijać trochę do głównego nurtu i grać w modnym klubie Retro Refleksje jak dostaniemy od MG link do wspólnego dokumentu to opisze samą miejscówkę jak i dzielnicę Bohemy gdzie owa miejscówka jest po uczelni na pewno krążyły ulotki owego klubu a jak ktoś ma znajomych hipsterów to na pewno może usłyszeć że "Łom się sprzedał"

- Karl może go kojarzyć z jakiegoś wieczoru panieńskiego gdzie grał seta za chipsy i piwo.

- Patricia może go kojarzyć jeżeli ma wgląd w sprawy wydziału narkotykowego jako stałego klienta Zielarza dillera narkotykowego i pasera działającego na terenie uczelni. Nie złapano go jeszcze bo daje niezłe łapówki i korzysta z ekstorytarialności uniwersytetu. Opis Zielarza też dam w liście NPCów jak dostatniemy do niej dostęp bo znają go raczej wszyscy powiązani z uczelnią.

Tutaj mam pytanie do MG Jak wygląda sytuacja z legalnością narkotyków w Malji?
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 07-03-2019 o 19:52.
Brilchan jest offline