Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-03-2019, 11:38   #35
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Ok padłem ze śmiechu już za samą tą historie Adam będzie subskrybował Twitcha i YT Kazika .

Moja postać skończyła Informacje Naukową i biibotekoznawstwo a teraz zaczął dziennikarstwo studiować więc musi się orientować w kulturze internetowej.

Adam raczej skupia się na pisaniu artykułów o problematyce osób niepełnosprawnych na strony internetowe, choć miał też podcasta i parę setów wrzucił na YT teraz stara się rozszerzyć nieco krąg tematyczny artykułów co zostało przerwane przez tragiczną śmierć

Czy Kazik ma jakieś pseudo online czy jedzie pod swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem ?
Ma jakieś logo które można kupić na przypince ? Właśnie zdecydowałem że młodszy brat Adama i dzieciaki w jego szkolę będą wielkimi fanami Kazika w stylu memetycznej armii 9 latków Pewdiepia

Cytat:
Napisał Mike Zobacz post
Ja tam od skrzypiec wolę wiolonczele Elektryczne. Coś jak tych 2 kolesi:
https://www.youtube.com/watch?v=l-9VZZWtMfQ
długo się teledysk rozkręca.
W oryginale średnio mi się ten kawałek podobał.
Znam chadowe choć orginał też kocham obie wersje są fajne w swoim stylu
 
Brilchan jest offline