Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-03-2019, 12:29   #864
Caleb
 
Caleb's Avatar
 
Reputacja: 1 Caleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputację
Piszę to z ciężkim sercem, ale niestety jestem zmuszony zrezygnować z sesji. Boli mnie to tym bardziej, że grało się bardzo przyjemnie. Wszyscy gracze dopisywali kreatywnością, a MG czujnie trzymał rękę na pulsie. Nastał u mnie trudny okres i przy dość dynamicznej rozgrywce stałbym się zawalidrogą. Ponadto wkrótce być może będę potrzebował przerwy od forum w ogóle. Co do Cathelyn, chciałbym aby nie została NPC na stałe, lecz prędzej czy później gdzieś się oddaliła. Z tragicznym końcem też nie będę miał problemu. Prawdę mówiąc, ciężko mi było się do niej przyzwyczaić i chyba średnio pasują mi szemrane postaci. Nie jest to jednakże powód mojego odstąpienia, bo całość jest prowadzona świetnie. Propsy dla AJT i całej ekipy, z dodatkowym ukłonem dla Gladina. Nie sądziłem że można w tak interesujący sposób obudować postać niby to zwykłego bednarza.

Do zobaczenia być może na innych szlakach.
 

Ostatnio edytowane przez Caleb : 07-03-2019 o 12:51.
Caleb jest offline