Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-03-2019, 14:43   #22
Gladin
 
Gladin's Avatar
 
Reputacja: 1 Gladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputację
[MEDIA]https://i.ibb.co/GtcPH9r/tladin.jpg[/MEDIA]
Tladin jaki jest, każdy widzi. Krasnolud. Opancerzony. Po zęby. Wygląda, jakby mógł stanąć do walki z balistą albo z taranem. Obnosi się z wielką groźną tarczą, lepiej uważać, bo można sobie dodatkowe dziury w ciele zafundować. Rudowłosy. Wesolutki, gadatliwy i towarzyski. W obejściu prosty (bo prostacki nie radzę mu w twarz mówić). Niewysoki i krzepki.
Hejka, nazywam się Tladin, syn Gladena. Klapnijmy sobie razem i napijemy się czegoś co? Od jutra może być z tym krucho, he, he. Co też was tu przywiało? Ja właśnie niedawno dałem sobie spokój z życiem najemnika. Myślałem, że to będzie jakaś wesoła kompania, a tymczasem... eh, normalnie, sztywniaki jak u mnie w rodzinnych stronach. Hola, dziewko. A nuże tu z tym piwem. Ładniutkaś...
No, przed wyprawą noc z jakąś milutką dziołchą by się spędziło, nie? Rozejrzę się później, jak już sobie pogadamy. A gra ktoś z was w kości? Albo w karty? Bo ja chętnie, jakby co... To co jeszcze chcecie o mnie wiedzieć?
 

Ostatnio edytowane przez Gladin : 07-03-2019 o 17:00.
Gladin jest offline