Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-03-2019, 17:51   #38
Lynx Lynx
 
Lynx Lynx's Avatar
 
Reputacja: 1 Lynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Brilchan Zobacz post
Ok padłem ze śmiechu już za samą tą historie Adam będzie subskrybował Twitcha i YT Kazika .

Moja postać skończyła Informacje Naukową i biibotekoznawstwo a teraz zaczął dziennikarstwo studiować więc musi się orientować w kulturze internetowej.

Adam raczej skupia się na pisaniu artykułów o problematyce osób niepełnosprawnych na strony internetowe, choć miał też podcasta i parę setów wrzucił na YT teraz stara się rozszerzyć nieco krąg tematyczny artykułów co zostało przerwane przez tragiczną śmierć

Czy Kazik ma jakieś pseudo online czy jedzie pod swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem ?
Ma jakieś logo które można kupić na przypince ? Właśnie zdecydowałem że młodszy brat Adama i dzieciaki w jego szkolę będą wielkimi fanami Kazika w stylu memetycznej armii 9 latków Pewdiepia

Pseudonim w internecie to Kosa_XD
Grupa powiedzmy... "Nożownicy Kossego"
Co do loga to jeszcze nie ma, ale jak się wymyśli to sklepik z gadżetami od razu ruszy XD

Edit.
Z tym logiem ma ktoś jakiś pomysł?
 
Lynx Lynx jest offline