Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-03-2019, 23:46   #53
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Mamy część drugą, można śmiało rozpoczynać pisanie. Jest to post ogólny, rozruchowy.

Znajdujecie się w różnych szpitalach, w różnych pokojach, z różnymi osobami. Celowo nie chciałem wdawać się w szczegóły, żebyście mogli już na starcie zrobić sobie małą rozgrzewkę w światotworzeniu.
Specjalnie nie podałem też ilości osób, które się przebudzą. Wymagania, jakie mam są takie, by nie budziły się jednocześnie (każdy organizm jest inny) oraz by były to raczej niewielkie grupy. Z kolei nieprzytomnych jest masa. Macie okazję się poznać, ponieważ wszyscy idziecie tą samą ścieżką zdrowia w niewielkiej grupie (maksymalnie 5 osób).

Wstępny podział na grupy jest następujący: Grave Witch - KlaneMir, Mira - Marrrt, Brilchan - Noraku, Lynx - Mike.
Bardiel, dla ciebie mam inne plany. Nad twoim postem będziemy musieli popracować wspólnie.

Domyślam się, że będę wam potrzebny, by rozeznać się w sytuacji oraz zmianach, jakie zaszły pod waszą nieobecność.

Ten post może być trochę dłuższy, bo możecie nawiązywać do wydarzeń z eventu, a i czas zakończenia postu będzie raczej długi, ponieważ zakończcie sobie na momencie pójścia spać. W końcu trzeba odzyskać nadwątlone siły. Oczywiście oznacza to rozbicie na pojedyncze grupy, ale spokojnie, naprawimy to w swoim czasie

Za chwilę w swoich Kartach (tych w sesji) pojawi się link do doca

Jak czegoś trzeba, to pytajcie.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline